ସାନିଆ ଙ୍କୁ ଛାଡିଦେଲେ ପାକିସ୍ତାନୀ ସ୍ୱାମୀ ଶୋଏବ ମଲ୍ଲିକ୍‌ , ଧରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ଏହି ଯୁବତୀଙ୍କ ହାତ

Sania Mirza and Shoaib Malik officially DIVORCED
Sania Mirza and Shoaib Malik officially DIVORCED

ସାନିଆ-ଶୋଏବ ଛାଡପତ୍ର: ଟେନିସ୍‌ ତାରକା ସାନିଆ ମିର୍ଜା ଓ ପାକିସ୍ତାନର ତାରକା ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ଶୋଏବ ମଲ୍ଲିକ୍‌ଙ୍କୁ ନେଇ ବଡ ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ଶୋଏବ ମଲିକ ଏବଂ ଭାରତର ଟେନିସ ତାରକା ସାନିଆ ମିର୍ଜା 12 ବର୍ଷ ହେବ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଖବର ଅନୁଯାୟୀ ସେମାନେ ଛାଡପତ୍ର ଦେଇଛନ୍ତି। ପାକିସ୍ତାନୀ କ୍ରିକେଟର ଶୋଏବ ମଲିକଙ୍କ ଅତି ଘନିଷ୍ଠ ବ୍ୟକ୍ତି ଇନସାଇଡ୍ସପୋର୍ଟ ନାମକ ଏକ ୱେବସାଇଟକୁ ଏହା କହିଛନ୍ତି।

ସାନିଆ ଏବଂ ଶୋଏବ ଦୁହେଁ ଅଲଗା ରହୁଥିଲେ।


ଶୋଏବ ମଲିକଙ୍କ ଘନିଷ୍ଠ ସହଯୋଗୀଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ ସାନିଆ ମିର୍ଜା ଏବଂ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଅଲଗା ରହୁଥିଲେ କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଉଭୟ ଆନୁଷ୍ଠାନିକ ଭାବେ ଛାଡପତ୍ର ହୋଇଛନ୍ତି। ଏହି ପ୍ରକାଶ କରିଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ପାକିସ୍ତାନର ଶୋଏବ ମଲିକଙ୍କ ପରିଚାଳନା ଦଳର ସଦସ୍ୟ ଅଟନ୍ତି। ସେ କହିଛନ୍ତି ହଁ, ବର୍ତ୍ତମାନ ଦୁହେଁ ସରକାରୀ ଭାବେ ଛାଡପତ୍ର ହୋଇଛନ୍ତି। ମୁଁ ଅଧିକ କିଛି ପ୍ରକାଶ କରିପାରିବି ନାହିଁ କିନ୍ତୁ ନିଶ୍ଚିତ କରିପାରେ ଯେ ସେମାନେ ଅଲଗା ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି।


ଉମାୟର ସାନ୍ଧୁ ନାମକ ଏକ ଟ୍ୱିଟର ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ଛାଡପତ୍ର ପରେ ସାନିଆ ମିର୍ଜା ବହୁତ ଖରାପ ଅବସାଦ ଦେଇ ଗତି କରୁଛନ୍ତି।

ସାନିଆ ମିର୍ଜା, ଶୋଏବ ମଲିକ ଏବଂ ଛାଡପତ୍ର।Shoaib Malik and Sania Mirza

ସାନିଆ ମିର୍ଜା ଏବଂ ଶୋଏବ ମଲିକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସବୁକିଛି ଠିକ୍ ଚାଲି ନଥିଲା, ଗଣମାଧ୍ୟମ ଏହା ବିଷୟରେ ଜାଣି ନଥିଲା, କିନ୍ତୁ ସାନିଆ ମିର୍ଜାଙ୍କ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ କାହାଣୀ ନିଜେ ଏହି କଳ୍ପନାଜଳ୍ପନାକୁ ପକ୍କା କରିଛି। ଏଥିରେ ସେ ପଚାରିଥିଲେ ଭଙ୍ଗା ହୃଦୟ କୁଆଡେ ଯାଏ? ତା’ପରେ ସେ ନିଜେ ଲେଖିଥିଲେ ଯେ ସେ ଆଲ୍ଲାହାଙ୍କ ସନ୍ଧାନରେ ଯାଉଛନ୍ତି।Shoaib Malik and Sania Mirza

ପରେ ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ଡିଲିଟ କରାଯାଇଥିଲା। ଏହା ପରେ ସାନିଆ ମିର୍ଜା ତାଙ୍କ ପୁଅ ସହିତ ଏକ ଫଟୋ ରଖିଥିଲେ।କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖାଥିଲା - "ଏହି ପରି ମୁହୂର୍ତ୍ତଗୁଡିକ, ଯାହା ସବୁଠାରୁ କଷ୍ଟଦାୟକ ଦିନରେ ଆରାମ ଦେଇଥାଏ, ସେମାନଙ୍କୁ ଦୂର କରିବାକୁ ଶକ୍ତି ଦେଇଥାଏ।"

ଶୋଏବ ମଲିକ, ତାଙ୍କର ପ୍ରଥମ ପତ୍ନୀଙ୍କଠାରୁ ଛାଡପତ୍ର ହୋଇଥିଲେ ଏବଂ ସାନିଆ ମିର୍ଜାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ।Shoaib Malik and Sania Mirza

ଶୋଏବ ମଲିକଙ୍କ ପ୍ରଥମ ପତ୍ନୀଙ୍କ ନାମ ଆୟେଶା ସିଦ୍ଦିକି। 2002 ମସିହାରେ ଉଭୟ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ସାନିଆ ମିର୍ଜାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବାର 4 ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଶୋଏବ ମଲିକ ଆୟେଶାଙ୍କୁ ଛାଡପତ୍ର ଦେଇଥିଲେ। ବର୍ତମାନର ଖବର ଅନୁଯାଇ ଶୋଏବ ସନିଆ ଙ୍କୁ ଧୋକା ଦେଇଛନ୍ତି ଏବଂ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ମହିଳା ସହ ସମ୍ପର୍କରେ ଥିବା ଚର୍ଚ୍ଚା ମଧ୍ୟ ହେଉଛି, ମହିଳାଙ୍କ ନାଁ ଏବେ ବି ସ୍ପଷ୍ଠ ହୋଇ ନଥିବା ବେଳେ କିନ୍ତୁ ସେହି ମହିଳାଙ୍କୁ ନେଇ ଶୋଏବ ଆଗକୁ କଣ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଉଛନ୍ତି ତାହା ସମୟ ହିଁ କହିବ।

Share this story

World Odia Language Conferene