ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ପାଲଟିଛି ଏହି ଲଭ୍ ଷ୍ଟୋରୀ! ପ୍ରେମିକକୁ ୫୭ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଦରମା ଦେଉଛନ୍ତି ଏହି ଯୁବତୀ…

Lover boy paid high price for being boy friend of this woman

ଓଡ଼ିଆ ଗସିପ ବ୍ୟୁରୋ: ଆଜିର ସମାଜରେ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ପ୍ରେମ କାହାଣୀ ବିଷୟରେ ଶୁଣିବାକୁ ମିଳୁଛି । ତେବେ, ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ ହେବା ପାଇଁ ଯଦି ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଦରମା ମିଳେ ତେବେ? କଥାଟି ଶୁଣିବାକୁ ଅଡୁଆ ଲାଗୁଥିଲେ ହେଁ, ସ୍କଟଲ୍ୟାଣ୍ଡର ଜଣେ ମହିଳା ନିଜ ପ୍ରେମିକ ହେବାପାଇଁ ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କା ଦରମା ଦେଉଥିବା ଜାଣିବାକୁ ମିଳିଛି ।

ସ୍କଟଲ୍ୟାଣ୍ଡରେ ରହୁଥିବା ଜେନ୍ ପାର୍କ ନାମକ ଏହି ଯୁବତୀ କିଛି ମାସ ତଳେ ଏଥିନେଇ ବିଜ୍ଞାପନ ଦେଇଥିଲେ । ଯିଏ ତାଙ୍କର ପ୍ରେମିକ ହେବାପାଇଁ ଯୋଗ୍ୟ ବିବେଚିତ ହେବ ତାଙ୍କୁ ସେ ବାର୍ଷିକ ୫୭ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ପ୍ରଦାନ କରିବେ ବୋଲି ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ ।

ତେବେ, ଜେନଙ୍କୁ ତାଙ୍କର ପ୍ରେମିକ ମିଳିଯାଇଛି । ଉଭୟଙ୍କର ଅନ୍ତରଙ୍ଗ ମୁହୂର୍ତ୍ତର ଫୋଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବେସ୍ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି ।

ଏଠାରେ ଉଲ୍ଲେଖଯୋଗ୍ୟ ଯେ ୨୦୧୩ରେ ୧୭ ବର୍ଷୀୟା ଜେନ୍‌ ୯.୫ କୋଟି ଟଙ୍କାର ଲଟେରୀ ଜିତିଥିବା ସବୁଠାରୁ କମ୍‌ ବୟସ୍କା ଯୁବତୀ ହୋଇ ସମସ୍ତଙ୍କ ଦୃଷ୍ଟି ଆକର୍ଷଣ କରିଥିଲେ ।

ସେ ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡକୁ ନେଇ ଦେଇଥିବା ବିଜ୍ଞାପନ ପୁଣିଥରେ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ପାଲଟିଛି । ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବେସ୍ ସକ୍ରିୟ ରହିଥିବା ଜେନଙ୍କ ଓ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକଙ୍କ ଭିଡ଼ିଓ ବର୍ତ୍ତମାନ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ପାଲଟିଛି ।

Share this story

World Odia Language Conferene