World Odia Language Conferene

ପୁଅର ଭବିଷ୍ୟତ ନଷ୍ଟ ହୋଇଯିବ ବୋଲି ପୁଅକୁ ହିଁ ତଣ୍ଟି ଚିପି ହତ୍ୟା ମାଆ, ପୋଲିସକୁ ଫୋନ କରି କହିଲା ଆସନ୍ତୁ ମାରିଦେଇଛି 
 

Udaipur Mother Murder Son In Rajasthan Know Details
ପୁଅର ଭବିଷ୍ୟତ ନଷ୍ଟ ହୋଇଯିବ ବୋଲି ପୁଅକୁ ହିଁ ତଣ୍ଟି ଚିପି ହତ୍ୟା ମାଆ
 

ଓଡ଼ିଆ ଗସିପ୍ ବ୍ୟୁରୋ: ରବିବାର ସକାଳେ ରାଜସ୍ଥାନର ଉଦୟପୁର ଜିଲ୍ଲାରେ ଏକ ହୃଦୟ ବିଦାରକ ଘଟଣା ଘଟିଛି। ଏଥିରେ ମାଆ ନିଜ ପୁଅର ବେକରେ ଦଉଡ଼ି ବାନ୍ଧି ହତ୍ୟା କରିଥିଲେ। କେବଳ ଏଠାରେ ନୁହେଁ, ହତ୍ୟା ପରେ ମାଆ ପୋଲିସ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ ରୁମକୁ ଡାକି କହିଥିଲେ, ପୋଲିସ ପଠାନ୍ତୁ, ମୁଁ ମୋ ପୁଅକୁ ତଣ୍ଟି ଚିପି ହତ୍ୟା କରିଛି ବୋଲି କହିଥିଲେ।

ଏହି ଘଟଣା ପରେ ଅନେକ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠିଲା, ଅନେକ କଥା ସାମ୍ନା କୁ ଆସିଲା। ଏହା ଜଣାପଡିଲା ଯେ ସେ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଅସୁସ୍ଥ ଥିଲେ ଏବଂ ସେ ଗତ ପାଞ୍ଚ ବର୍ଷ ଧରି ଚିକିତ୍ସିତ ହେଉଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ଘଟଣାରେ ଏକ ବଡ ଖୁଲାସା ହୋଇଛି। ଯେଉଁଥିରେ କାହିଁକି ହତ୍ୟା କରାଯାଇଥିଲା ତାହା ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇଛି। ବର୍ତ୍ତମାନ ପୋଲିସ ଅଭିଯୁକ୍ତ ମା’ଙ୍କୁ ଗିରଫ କରି କୋର୍ଟଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶରେ ଜେଲ ପଠାଇଛି ଏବଂ ଅଧିକ ତଦନ୍ତ ଚାଲିଛି।

ଅଧିକ ପଢନ୍ତୁ :- ଏହି ଦୁଇ ରାଶି ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ବିଶେଷ ହେବେ ସବୁଠାରୁ ଭାଗ୍ୟବାନ, ଅଗଷ୍ଟରେ ରହିଛି ଦୁଇ ଦୁଇଟି ରାଜଯୋଗ

ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ଅପରାଧୀ ମାଆର ନାମ ମନୀଷା ପାଖିଆ, ସେ ଦୀପକ ପାଖିଆ ନାମକ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଅଟନ୍ତି । ସ୍ୱାମୀଙ୍କ କହିବା ଅନୁଯାୟୀ, ସେ ବହୁ ଦିନରୁ ମାନସିକ ରୋଗରେ ପୀଡିତ ଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କର ଚିକିତ୍ସା ଚାଲିଥିଲା । ଯେତେବେଳେ ଖବର ପାଇ ପୋଲିସ ତାଙ୍କ ଘରେ ପହଁଚିଲା ସେତେବେଳେ ମହିଳା ଜଣକ ଘରର ବାଲକୋନୀରୁ ଡେଇଁ ଅତ୍ମହତ୍ୟାର ପ୍ରୟାସ କରୁଥିଲା ।

ଅଧିକ ପଢନ୍ତୁ :- ଗୁରୁ ଚଣ୍ଡାଳ ଯୋଗ, ୩ ମାସ ପର୍ଯ୍ଯନ୍ତ ସମସ୍ଯାରେ ଘାଣ୍ଟି ହେବେ ଏହି ୫ ରାଶି, ସବୁ କାମରେ ହେବେ ବିଫଳ।

ମନୀଷା ଅନୁଭବ କଲେ ଯେ ତାଙ୍କ ପୁଅର ଭବିଷ୍ୟତ ନଷ୍ଟ ହୋଇଯିବ।

ଥାନାରେ ପଚରାଉଚରା ସମୟରେ ମନୀଷା କହିଛନ୍ତି ଯେ, ମୋ ସ୍ୱାମୀଙ୍କର ଅନ୍ୟ ମହିଳା ସହ ଅନୈତି ସଂପର୍କ ଅଛି । ତେଣୁ ମୋ ପୁଅ ଏହି ପରିବେଶରେ ଖରାପ ହୋଇଯିବ ବୋଲି ମୁଁ ତା’ର ତଣ୍ଟି ଚିପି ହତ୍ୟା କରିଛି । 
 

Share this story