World Odia Language Conferene

ଅତି ଭୟାନକ! ‘ପବ୍‌ଜୀ’ (PUBG) ପାଇଁ ବାପାମାଆଙ୍କୁ ଅତି ନିର୍ମମ ଭାବରେ ପିଟି ପିଟି ହତ୍ୟା କଲା ପୁଅ

Son brutally beats parents to death in Jhansi for PUBG
‘ପବ୍‌ଜୀ’ (PUBG) ପାଇଁ ବାପାମାଆଙ୍କୁ ଅତି ନିର୍ମମ ଭାବରେ ହତ୍ୟା କଲା ପୁଅ

ଓଡ଼ିଆ ଗସିପ୍ ବ୍ୟୁରୋ: ଏକ ଭୟଙ୍କର ଘଟଣା ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶ ଝାନ୍‌ସୀ ବାସି ଙ୍କୁ ଥରାଇ ଦେଇଛି, ଯେଉଁଠାରେ ଭାବପ୍ରବଣ ହୋଇପଡିଥିବା ପୁଅ ତାଙ୍କ ପିତାମାତାଙ୍କୁ ଅତି ନିର୍ମମ ଭାବରେ ଆକ୍ରମଣ କରି ସେମାନଙ୍କ ଅକାଳ ବିୟୋଗରେ ପ୍ରାଣ ହରାଇଥିଲେ। କ୍ଷୀର ଵାଲା ସେମାନଙ୍କ ବାସଭବନରେ ପହଞ୍ଚି ଏହି ଭୟଙ୍କର ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖିଥିଲା ଏବଂ ଏହି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଦୁଃଖଦ ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥିଲା। 

ଅଧିକ ପଢନ୍ତୁ :- ଭେଣ୍ଡିଆ ପୁଅର ସ୍ତନବୃଦ୍ଧି ସମସ୍ୟା! କାହିଁକି ଏମିତି ହେଉଛି, କଣ କଲେ କମିବ ସ୍ତନର ଆକାର ଜାଣନ୍ତୁ

ଲୋକପ୍ରିୟ ଖେଳ PUBG ସହିତ ସନ୍ଦିଗ୍ଧଙ୍କ ଅବସାନ ତାଙ୍କ ମାନସିକ ସନ୍ତୁଳନକୁ ଯଥେଷ୍ଟ ପ୍ରଭାବିତ କରିଛି ବୋଲି ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଏ, ଶେଷରେ ଏହି ବିନାଶକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟରେ ପରିଣତ ହୋଇଥିଲା। ଝାନ୍‌ସୀର ପିଛୋର ଗ୍ରାମରୁ ବିଚଳିତ କରିବା ଭଳି ଏକ ମାମଲା ସାମ୍‌ନାକୁ ଆସିଛି। ପବ୍‌ଜୀ ପାଇଁ ୨୬ ବର୍ଷୀୟ ପୁଅ ତାୱାରେ ଆକ୍ରମଣ କରି ବାପାମାଆଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିଛି। ସୂଚନା ପାଇ ପୁଲିସ ଘରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲା।

ଅଧିକ ପଢନ୍ତୁ :- ଜୀବନରେ ସେକ୍ସ ନିହାତି ଆବଶ୍ୟକ କାହିଁକି ? ଜାଣନ୍ତୁ ସୁସ୍ଥ ଯୌନ ସମ୍ପର୍କର ୭ଟି ଉପକାରିତା ବିଷୟରେ 

ମାତ୍ର ପୁଲିସ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ଦେଖି ପୁଅ ଅଙ୍କିତ ହସିବାରେ ଲାଗିଥିଲା। ଇନ୍ସପେକ୍ଟର ପଚାରିବାରୁ କିଛି କହି ନ ଥିଲା। ପରେ ନିଜେ ମାରିଥିବା ସ୍ବୀକାର କରିଥିଲା। ହତ୍ୟାକାରୀର ଭଉଣୀ ନିଲମ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଭାଇ ସବୁବେଳେ ପବଜୀ ଖେଳୁଥିଲା। ତାର ମାନସିକ ସ୍ଥିତି ଠିକ୍‌ ନ ଥିଲା। ବାପା ଗେମ୍‌ ଖେଳିବାକୁ ଦେଉ ନ ଥିଲେ। ଏହାକୁ ନେଇ ସବୁବେଳେ ଝଗଡ଼ା ହେଉଥିଲା।

Share this story