World Odia Language Conferene

ପ୍ରେମିକା ନିକିକୁ ହତ୍ୟା କରି ଫ୍ରିଜରେ ରଖି ବିବାହ ବେଦୀରେ ବସି ଆଉ ଜଣଙ୍କ ହାତ ଧରିଲା ସଇତାନ, ଏମିତି ଥିଲା ଏହି ଲୋମଟାଙ୍କୁର ମର୍ଡର...

Lover put her girl friends dead body inside fridge

ଓଡ଼ିଆ ଗସିପ ବ୍ୟୁରୋ: ଦିନେ ପ୍ରେମିକ ସାହିଲଙ୍କୁ ନେଇ ଭବିଷ୍ୟତର ସୁନେଲି ସ୍ୱପ୍ନ ଦେଖୁଥିଲେ ହତ୍ୟାର ଶିକାର ହୋଇଥିବା ନିକି । ପ୍ରାୟ ୫ବର୍ଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଦୁହେଁ ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ବୁଲି ଖୁସି ମନାଇଥିଲେ । ହେଲେ ପ୍ରେମିକରୁ ପିଶାଚ ପାଲଟି ଯାଇଥିବା ସାହିଲ, ସବୁ ସମ୍ପର୍କକୁ ଭୁଲି ଯାଇଥିଲା ।

ପୋଲିସର ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ପ୍ରେମିକା ନିକିଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରି ଫ୍ରିଜରେ ରଖି, ବିବାହ ବେଦୀରେ ବସି ଆଉ ଜଣଙ୍କ ହାତ ଧରିଲା ସଇତାନ ।

ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ନିକିଙ୍କୁ ଅତି ବୀଭତ୍ସ ଭାବରେ ହତ୍ୟା କରିଥିଲା ସାହିଲ । ଫ୍ରିଜରୁ ନିକିଙ୍କ ଶବ ଉଦ୍ଧାର ପରଠାରୁ ତାଙ୍କ ବେକ, ପାଦ ଓ ଶରୀରରେ ଥିବା ଦାଗରୁ ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇଯାଇଥିଲା କେତେ ନୃଶଂସ ଭାବେ ହତ୍ୟା କରିଥିଲା ସାହିଲ ।

ଏଥିସହ ହତ୍ୟା କରିବା ପରେ ପ୍ରମାଣ ଲୁଚାଇବା ପାଇଁ କେମିତି ଯୋଜନାବଦ୍ଧ ଭାବେ ପୋଲିସକୁ ଭୁଆଁ ଉଦ୍ୟମ କରିଥିଲା ତାହା ପ୍ରକାଶ କରିଛି ପୋଲିସ ।

ପ୍ରେମ, ପ୍ରତାରଣା ଆଉ ତାପରେ କିଭଳି ହତ୍ୟା କଲା ପୁରା ଚିଠା:

• ୧୦ ତାରିଖ ସକାଳ ୯ଟା । କାର ଭିତରେ କେବୁଲ ତାରରେ ନିକିଙ୍କ ଗଳା ଚିପି ହତ୍ୟା କରେ ସାହିଲ

• ହତ୍ୟା କରିବା ପରେ ୪୦ କିଲୋମିଟର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କାର ଧରି ଦିଲ୍ଲୀର ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନ ଘୁରିବୁଲେ

• ଦିଲ୍ଲୀଠୁ କିଛି ଦୂରରେ ଥିବା ଢାବା ନିକଟରେ ସାହିଲ ପହଁଚେ ଓ ଶବକୁ ସେଠାରେ ରଖି ଘରକୁ ଚାଲିିଯାଏ

• ଘରକୁ ପହଁଚି ମଦୋତ୍ରୀ ଗାଁକୁ ଯାଏ ସାହିଲ ଓ ବିବାହ କରେ

• ଫେବ୍ରୁଆରୀ ୧୧ , ରାତି ଗୋଟାଏ ସମୟରେ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ନେଇ ଘରକୁ ଫେରେ ସାହିଲ

• ସମସ୍ତେ ଶୋଇଯିବା ପରେ ପୁଣି ଢାବାକୁ ଯାଏ ଓ ନିକିଙ୍କ ଶବକୁ ଫ୍ରିଜ୍ରେ ରଖେ ସାହିଲ

• ନିକିିର ଫୋନ ସମସ୍ତ ମେଜେସ କଲ ଡାଟା ଡିଲେଟ କରିବା ସହ ଫୋନକୁ ନଷ୍ଟ କରି ସୁଇଚ ଅଫ କରିଦିଏ ଅଭିଯୁକ୍ତ

ଅଭିଯୁକ୍ତ ସାହିଲ ଏବେ ପୋଲିସ କବଜାରେ । ରିମାଣ୍ଡରେ ନେଇ ପଚରାଉଚୁରା କରୁଛି । ହେଲେ ଦିଲ୍ଲୀ ରେ ଏଭଳି ଘଟଣା ବାରମ୍ବର ଘଟୁଥିବାରୁ ଏନେଇ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠୁଛି ।

ଶ୍ରଦ୍ଧା-ଅଫତାବ ମାମଲା ହେଉ କି ନିକି-ସାହିଲ ହତ୍ୟା ଘଟଣା । ଏଥିପାଇଁ ଲିଭ ଇନ ରିଲେସନ ସିପ ଦାୟୀ ନା ଆଉ କିଛି କାରଣ ରହିଛି ତାହା ଏବେ ସାରାଦେଶରେ ଚର୍ଚ୍ଚାର ପ୍ରସଙ୍ଗ ହୋଇଛି ।

Share this story