World Odia Language Conferene

25 ବର୍ଷୀୟ ଯୁବକ ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ସହ ଏଭଳି କଲେ ଯୌନ କ୍ରିୟା, ରକ୍ତସ୍ରାବ-ଚେତାଶୂନ୍ୟ ଆଉ ତା ପରେ...,

Unnao rape case: Accused took performance booster pills, say cops
Unnao rape case: Accused took performance booster pills, say cops

ଓଡ଼ିଆ ଗୋସିପ୍ ବ୍ୟୁର: ଦେଶରେ ଦୁଷ୍କର୍ମ ମାମଲା କମ୍ ହେବାର ନାମ ନେଉନାହିଁ । ଉନ୍ନାଓରେ ଜଣେ କଲେଜ ଛାତ୍ରଙ୍କୁ ବଳାତ୍କାର ଅଭିଯୋଗରେ 25 ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଅମାନବୀୟ କର୍ତ୍ତୃକଳାପ ବିଷୟରେ ଜାଣିଲେ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ତୁଚ୍ଛ ମାନେ କରିବେ, ଘଟଣା ହେଉଛି ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶ (Uttar Pradesh) ର ଉନ୍ନାଓ (Unnao Rape) ରୁ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ଜଣେ ଯୁବକ ଶକ୍ତି ବର୍ଦ୍ଧକ କ୍ୟାପସୁଲ ଖାଇ କଲେଜ ଛାତ୍ରଙ୍କ ସହ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲା । ଦୁଷ୍କର୍ମ ପରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଯନ୍ତ୍ରଣାରେ ଭୋଗୁଥିବା ପୀଡିତାଙ୍କୁ ଛାଡ଼ି ପଳାଇଥିଲା । ଘଟଣାର କିଛି ଘଣ୍ଟା ପରେ ଛାତ୍ରୀଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା ।

ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଗିରଫ ପରେ ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ସେ ଶକ୍ତି ବର୍ଦ୍ଧକ କ୍ୟାପସୁଲ ଖାଇଥିବା କଥା ଅଭିଯୁକ୍ତ ସ୍ୱୀକାର କରିଛି । ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶ (UP) ରୁ ଆସିଥିବା ଏହି ଲଜ୍ଜାଜନକ ଘଟଣାରେ ଉନ୍ନାଓ ଜିଲ୍ଲାର ୨୫ ବର୍ଷୀୟ କଲେଜ ଛାତ୍ରୀଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି । ଅଭିଯୁକ୍ତ ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ନିଜ ଘରେ ହିଁ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲା । ପୋଲିସର ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ଯୁବତୀ ଜଣକ କଲେଜରେ ସେକେଣ୍ଡ ଇୟରର ଛାତ୍ରୀ ଥିଲେ । ଘଟଣା ସମୟରେ ପୀଡିତା ଜଣକ ଘରେ ଏକୁଟିଆ ଥିଲେ । ଏହି ସୁଯୋଗ ଦେଖି ଅଭିଯୁକ୍ତ ତାଙ୍କ ଘରେ ପଶିଥିଲା । ପୋଲିସ କହିଛି ଯେ, ପୀଡିତାଙ୍କ ମୃତଦେହ ତାଙ୍କ ସାନ ଭଉଣୀ ଦ୍ୱାରା ମିଳିଛି । ତାଙ୍କ ସାନ ଭଉଣୀ ଘରକୁ ଫେରିବା ପରେ ପୀଡିତାଙ୍କୁ ଚେତାଶୂନ୍ୟ ଅବସ୍ଥାରେ ପଡ଼ିଥିବାର ଦେଖିଥିଲେ । ଏହାସହ ପୀଡ଼ିତାଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ପାର୍ଟରୁ ରକ୍ତସ୍ରାବ ହେଉଥିବା ଦେଖିବାକୁ ପାଇଥିଲେ ।  

 ପୋଲିସ ଓ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ପୀଡିତାଙ୍କ ଭଉଣୀ ଏ ବିଷୟରେ ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ । ପୀଡିତାଙ୍କୁ ତୁରନ୍ତ ଜିଲ୍ଲା ଡାକ୍ତରଖାନା ନିଆଯାଇଥିଲା ଯେଉଁଠାରେ ଡାକ୍ତରମାନେ ତାଙ୍କୁ ମୃତ ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ । ଦୁଷ୍କର୍ମ ହୋଇଥିବା କଥା ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ ରିପୋର୍ଟରେ ନିଶ୍ଚିତ ହୋଇଛି । ପୋଲିସ କହିଛି ଯେ, ତାଙ୍କ ପ୍ରାଇଭେଟ୍ ପାର୍ଟରେ ଗୁରୁତର ଆଘାତ ଯୋଗୁଁ ଅତ୍ୟଧିକ ରକ୍ତସ୍ରାବ ଘଟିଥିଲା । ଯେଉଁ କାରଣରୁ ତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁର ଘଟିଛି । ପୋଲିସ ଅଧୀକ୍ଷକ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ଶଙ୍କର କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଏହି ଘଟଣାରେ ପୀଡିତାଙ୍କ ପିତା ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଯେ, ଏହି ଘଟଣାରେ ଜଣେ ୨୮ ବର୍ଷୀୟ ପଡ଼ୋଶୀ ଓ ୬୫ ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ମହିଳା ସମ୍ପୃକ୍ତ ଅଛନ୍ତି । ତେବେ ମୃତ ପୀଡ଼ିତାଙ୍କ ମୋବାଇଲ୍ ଫୋନରୁ ମିଳିଥିବା ତଥ୍ୟକୁ ଆଧାର କରି ଆମେ ରାଜ ଗୌତମଙ୍କୁ (୨୫) ଗିରଫ କରିଛୁ ବୋଲି ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀ କହିଛନ୍ତି ।

ନିଜ ଅପରାଧ ସ୍ୱୀକାର କରିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ପୀଡିତାଙ୍କୁ ଜାଣିଥିଲେ ବୋଲି । ପୋଲିସ ଅଭିଯୁକ୍ତ ମହିଳାଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଗିରଫ କରିଛି । ପଚରାଉଚରା ବେଳେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ପୋଲିସକୁ କହିଥିଲା ​​ଯେ, ଯୁବତୀଙ୍କ ଘରକୁ ଯିବା ପୂର୍ବରୁ ସେ ଶକ୍ତି ବଢ଼ାଇବା ପାଇଁ ଦୁଇଟି ବଟିକା ଖାଇଥିଲେ । ଅଭିଯୁକ୍ତ କଲେଜ ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିବା ସ୍ୱୀକାର କରିଛି । ପୀଡିତା ଚେତାଶୂନ୍ୟ ହେବା ପରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଘଟଣାସ୍ଥଳରୁ ପଳାଇ ଯାଇଥିଲେ ।

ଅଭିଯୁକ୍ତ ଛାତ୍ରଙ୍କ କହିବାନୁସାରେ, ତାଙ୍କର ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ସହିତ ଏକ ବର୍ଷ ଧରି ଘନିଷ୍ଠତା ଥିଲା । ସେୟାର ଚାଟ୍ ଆପ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ଦୁହେଁ ବନ୍ଧୁ ହୋଇଥିଲେ । ଧୀରେ ଧୀରେ ପରସ୍ପରର ନିକଟତର ହେଲେ । ଘର ଲୋକ ନ ଜାଣିପାରୁ ଏଥିପାଇଁ ଉଭୟ ଫୋନ୍ କଲ କରୁ ନଥିଲେ । ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀଙ୍କ ଚାଟ୍ ସହିତ ମେଳ ହେବା ପରେ ହିଁ ପୋଲିସ ଘଟଣାର ତଳ ଭାଗରେ ପହଞ୍ଚି ଏହାକୁ ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲା । ପୋଲିସର ସୂଚନାନୁସାରେ, ପଚରାଉଚରା ବେଳେ ରାମବରଣ ଓରଫ ରାଜ କହିଛି ଯେ, ସେ ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଭଲ ପାଉଥିଲା । ଏହି ଘଟଣା ଘଟିବା ପୂର୍ବରୁ ଉଭୟେ ଗୁରୁବାର ଦିନ ଚାଟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା ହେଉଥିଲେ ।

Share this story