‘କାହାନୀ ଘର ଘର କି’ ର ସିରିଏଲ ଆକ୍ଟର କଲେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା, କାରଣ ଅସ୍ପଷ୍ଟ…

0 3,789

ଓଡ଼ିଆ ଗସିପ ବ୍ୟୁରୋ: ‘ୟେ ରିଷ୍ଟେ ହେନ୍ ପ୍ୟାର୍ କେ’ ଅଭିନେତା ସମୀର ଶର୍ମା ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରି ମୃତ୍ୟୁ ବରଣ କରିଛନ୍ତି । ତାଙ୍କୁ 44 ବର୍ଷ ବୟସ ହୋଇଥିଲା ।

ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ସେ ଏହି ଚରମ ନିଷ୍ପତି ନେଇଛନ୍ତି ଯେତେବେଳେ ସେ ତାଙ୍କ ମୁମ୍ବାଇ ସ୍ଥିତ ଘରେ ଥିଲେ । ସମୀର ଜଣେ ଲୋକପ୍ରିୟ ଟିଭି ଅଭିନେତା ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ‘କାହାନୀ ଘର ଘର କି’, ‘ଲେଫ୍ଟ ରାଇଟ ଲେଫ୍ଟ’, ବାମ ଡାହାଣ ବାମ, ଇସ୍ ପ୍ୟାର କୋ କାୟା ନାମ ଡୁନ୍ – ଏକ୍ ବାର୍ ଫିର୍ ଭଳି ଶୋ’ରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛନ୍ତି ।

ତାଙ୍କୁ ମାଲାଡ ୱେଷ୍ଟରେ ଥିବା ତାଙ୍କ ଆପାର୍ଟମେଣ୍ଟରେ ଝୁଲନ୍ତା ଅବସ୍ଥାରେ ପୋଲିସ ଉଦ୍ଧାର କରିଥିବା ଜଣାପଡିଛି । ମୃତ୍ୟୁର କାରଣ ଏଯାଏଁ ଜଣାପଡ଼ିନଥିବା ବେଳେ ପୋଲିସ ଏହା ଉପରେ ତଦନ୍ତ ଚଳାଇଛି ।

ଏକ ଗଣମାଧ୍ୟମ ସଂସ୍ଥା ANI ଟୁଇଟ୍ କରି କହିଛି, “ଟିଭି ଅଭିନେତା ତଥା ମଡେଲ୍ ସମୀର ଶର୍ମା ଗତକାଲି ରାତିରେ ମାଲାଡ ୱେଷ୍ଟରେ ଥିବା ତାଙ୍କ ବାସଭବନର ରୋଷେଇ ଘର ଛାତରେ ଝୁଲନ୍ତା ଅବସ୍ଥାରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ।

ଦୁର୍ଘଟଣାଜନିତ ମୃତ୍ୟୁ ରିପୋର୍ଟ ପଞ୍ଜିକୃତ ହୋଇଛି, ଶବ ବ୍ୟବଚ୍ଛେଦ ପାଇଁ ପଠାଯାଇଛି । ଶରୀରର ଅବସ୍ଥାକୁ ଦେଖି ସନ୍ଦେହ କରାଯାଉଛି ଯେ ସେ ଦୁଇ ଦିନ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରି ମୃତ୍ୟୁ ବରଣ କରିଛନ୍ତି ।

ମାଲାଡ ପୋଲିସର ବରିଷ୍ଠ ଇନ୍ସପେକ୍ଟର ଜର୍ଜ ଫର୍ଣ୍ଣାଣ୍ଡିଜ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଦୁର୍ଘଟଣାଜନିତ ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲା ପଞ୍ଜିକୃତ ହୋଇଛି ଏବଂ ଶବ ବ୍ୟବଚ୍ଛେଦ ପାଇଁ ପଠାଯାଇଛି । ତାଙ୍କ ଘରୁ କୌଣସି ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଜନିତ ନୋଟ ମିଳିନାହିଁ ।

ଫେବୃଆରୀରେ ସମୀର ତାଙ୍କ ମାଲାଡ ଆପାର୍ଟମେଣ୍ଟକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରିଥିଲେ । ସେ ଫ୍ଲାଟରେ ଭଡା ନେଇ ଏକାକୀ ରହୁଥିଲେ । ସମ୍ପ୍ରତି, ସେ ଷ୍ଟାର୍ ପ୍ଲସରେ ଶୋ ‘ୟେ ରିଷ୍ଟେ ହେନ୍ ପ୍ୟାର୍ କେ’ରେ କୁହୁଙ୍କ ପିତା ଭାବରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ । ଏହାପୂର୍ବରୁ ସେ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟଗତ ଅସୁସ୍ଥତାର ଶିକାର ହୋଇଥିଲେ କିନ୍ତୁ ସୁସ୍ଥ ହୋଇଯାଇଥିଲେ । ଏହା ପରେ ସେ ଅଭିନୟକୁ ଫେରି ଆସିଥିଲେ ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.